Witamy w sklepie WIKAM! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 20 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

Dekoracje na ścianę do salonu, pokoju, przedpokoju - architektura i budowle

Wiele salonów ma wspólne elementy: sofa, fotele, stół, stoliki, komody i inne. Standard bez większych potknięć, ale i o zachwyt ciężko zahacza. Nie chciałbyś, żeby Twój salon był odlotowo indywidualnie tylko TWÓJ??? Mamy dla Ciebie pomysł skrojony na miarę Twoich potrzeb. Dekoracje na ścianę do salonu i przedpokoju. Pamiętasz, jak najpierw marzyłeś, żeby zobaczyć Wieżę Eiffla, a potem - dostojna - ukazała się Twoim oczom? Za każdym razem, jak wspominasz ten magiczny moment czujesz dreszcz przebiegający po plecach? A może takim marzeniem (może już nawet spełnionym) jest Statua Wolności? A może Big Ben? Nie chciałbyś patrzeć na te cuda myśli architektonicznej każdego dnia? Wybierając którąś z naszych dekoracji na ścianę do salonu lub przedpokoju jest to możliwe! Jeśli dysponujesz wystarczającą powierzchnią ścian możesz mieć w jednym pomieszczeniu cały świat. Twój świat.

A może jesteś typem romantyka uwielbiającego piękne zachody słońca nad morzem i zachwyca Cię ten moment, kiedy dzień ustępuje pola nocy, a rozbłyskujące rytmicznie światło latarni morskiej wskazuje drogę do domu? Teraz też mamy coś, co może Ci się tylko miło kojarzyć z wakacjami nad morzem. Oglądaj nasze dekoracje ścienne, wybieraj i urządzaj swoje miejsce na Ziemi.


Architektura i Budowle

Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: wikam-dekoracje.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
poszukujesz fototapet, obrazów, plakatów i innych wzorów naklejek? Strona w budowie