Witamy w sklepie WIKAM! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 20 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

Szablony dekoracyjne - wieszaki, książki, drzwi

Prawda, że z humorem i uśmiechem nie dość, że jakość życia poprawia się zdecydowanie, to jeszcze śmiechem i wesołością "zarażasz" innym przebywających w Twoim otoczeniu. Twoje najbliższe otoczenie, to Twój własny dom, w którym możliwości "dowcipkowania" bez liku. Spójrz tylko na nasze szablony dekoracyjne! Czyż nie wydaje Ci się zabawne, że Twój kolega podąża tak naprawdę DO ŚCIANY, żeby powiesić tam swoją kurtkę, albo podchodzi do... ŚCIANY, żeby wygodnie rozsiąść się na kanapie?

Nie myśl sobie tylko, że rechotanie z innych to jedyne zastosowanie naszych szablonów dekoracyjnych. W genialnie prosty, ale za to jak wyrafinowany sposób możesz - korzystając z szablonów dekoracyjnych - oznaczyć wejście do garderoby, czy "kanapą" zapełnić Twój kącik rekreacyjny. A wyobrażasz sobie taką KANAPĘ w Twojej mini siłowni??? Poć się trenując z wysiłku, walcząc o każdy haust powietrza, bo po dawce katorgi na Twoje umęczone ciało czeka ONA. Kanapa. Może nawet całkiem prawdziwa i rzeczywista :)


Inne motywy

Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: wikam-dekoracje.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
poszukujesz fototapet, obrazów, plakatów i innych wzorów naklejek? Strona w budowie