Naklejki na kontakty

Przebiegasz wzrokiem po Twoim pokoju: ok, dobrze, fajnie, super, ... O! A to co?!!! Na Twojej świeżej jeszcze fajnie pomalowanej ścianie ciemne plamy wokół kontaktów... Nie zwalaj wszystkiego na lepkie rączki dzieci! Sam też masz w tym swój udział. To normalne, że są w domu miejsca bardziej narażone na zabrudzenia, niż inne. I znowu remont - myślisz...
No, nie musi być od razu aż tak drastycznie.
Mamy dla Ciebie propozycję: naklejki na kontakty. Mnogość wzorów i rozwiązań kolorystycznych zaspokoi nawet najbardziej wybredne gusty i guściki.
Lubisz kwiaty rodzime, egzotyczne i wszelkie motywy roślinne? Bardzo proszę! Wybieraj!
Jesteś kibicem jakiejś dyscypliny sportu? Mamy coś dla Ciebie! Jesteś zwierzolubem? Psiarzem, kociarzem, innym -arzem? Wybieraj! Koty, kotki, motyle, rybki, żyrafy, misiaki - w wersji "do pokoju mamy i taty", ale też puchato uśmiechające się do słodkich dzieciaczków. Dzieci trochę starsze byłyby na pewno zachwycone naklejkami na kontakty przedstawiającymi różne auta, samoloty, czy rakiety kosmiczne.

Jeśli chciałbyś tylko dyskretnie, a jednak efektownie przykryć te ciemniejsze miejsca, albo od razu je zabezpieczyć stonowanymi elementami, to polecamy naklejki w spokojniejszych formach. Patrz i wybieraj!


Naklejki na kontakty

Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: wikam-dekoracje.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
poszukujesz fototapet, obrazów, plakatów i innych wzorów naklejek? Strona w budowie