Witamy w sklepie WIKAM! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 20 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

Naklejki na kafelki

Wchodzisz do łazienki. Wszystko wypucowane pachnie i błyszczy, a jakoś tak mdło i nudnawo. Piękna glazura spowszedniała, ale na remont nie ma żadnych szans. Nie zaplanowałaś tego ani pod kątem uszczuplenia konta, ani czasu, ani energii, którą musiałabyś z siebie wykrzesać, żeby całość logistycznie ogarnąć.

I dokładnie dla takich jak Ty, mamy w ofercie naklejki na kafelki. Spójrz, ile możliwości! Ile form i kolorów! Wzory na pojedyncze kafelki, albo stanowiące bardziej złożone kompozycje.
Kochasz kwiaty i wszelkie motywy z elementami florystycznymi - proszę bardzo!

Oczami wyobraźni zobaczyłaś na kaflach wzory geometryczne? Nic prostszego! Zamarzył Ci się klimat egzotycznego morza? Zobacz tylko ile możliwości! Te ryby i rybki, muszle i muszelki, rozgwiazdy! Inwestycje niewspółmiernie niskie do stworzenia komfortu nadmorskiego SPA, jak na Bali. Wow!!!

A może takim sposobem niskich nakładów chciałabyś ożywić kuchnię? Z naszymi naklejkami na kafle i to banalnie proste! Te wszystkie słodkie filiżanki z parą unoszącą się znad świeżo zaparzonej kawy! Te owoce, czy desery, na widok których od razu chcesz sięgnąć po prawdziwe!

A wiesz, co jeszcze dodaje smaczku? Że zanim rodzina wróci z wyprawy do kina, Ty już będziesz czekała po "remoncie" i z poczuciem odwalenia kawałka dobrej roboty. A wisienką na torcie będą miny współmieszkańców.

Gwarantujemy Ci, że miny - bezcenne. Tylko pstrykać fotki :)


Naklejki na kafelki

Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: wikam-dekoracje.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
poszukujesz fototapet, obrazów, plakatów i innych wzorów naklejek? Strona w budowie