Witamy w sklepie WIKAM! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 20 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

Szablony malarskie kwiaty

Do czasu remontu nazwy takie jak: amarant, ultramaryna, cynober, ochra, marengo, malachit, indygo, czy ametyst to były dla Ciebie tak obce słowa, że... co tu w ogóle ukrywać? W ogóle ich nie znałeś, a już kompletnie nie miałeś pojęcia, że to nazwy kolorów! Ale starannie dobierałeś farby do malowania wszystkich pomieszczeń, to i słownictwo udało się poszerzyć Wykorzystaj nasze szablony kwiatów! Możesz wybrać jeden, wyglądający tak realistycznie, jak z Twojego ogródka kwiat, albo jakiś fantazyjny wzór z kwiatowym elementem, albo dowolnie połączyć wzory wg własnego uznania. Możesz nimi ozdobić miejsce, na które zupełnie nie masz pomysłu, albo dosmaczyć przestrzeń, w której króluje Twój ulubiony fotel.

Możliwości tyle, ile przyjdzie Ci do głowy pomysłów, kiedy będziesz oglądał nasze szablony malarskie kwiaty. Do ich wykonania możesz wykorzystać resztę farb o tych wszystkich zupełnie nieprawdopodobnie brzmiących nazwach. Nie uważasz, że ten pomysł na wykorzystanie szablonów kwiatów, to strzał w dziesiątkę?


Motywy kwiatowe, roślinne

Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: wikam-dekoracje.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
poszukujesz fototapet, obrazów, plakatów i innych wzorów naklejek? Strona w budowie