Witamy w sklepie WIKAM! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 20 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

Naklejki na lustra - do przedpokoju, łazienki, sypialni

Zastanawiałaś się kiedyś nad tym, jak strasznie po macoszemu traktowane jest w domu LUSTRO?
Raz kupione i zawieszone w miejscu, gdzie się zwykle przeglądasz przed spotkaniem ze światem zewnętrznym, pozostaje jakby nie obdarzone dalszą uwagą. Jest i służy Ci wiernie pokazując jak pięknie wyglądasz, albo podpowiadając, że te buty może i bardzo ok, ale na pewno nie do tej kiecki.

Aż Ci się smutno zrobiło, cooo? Zamiast jednak je teraz przytulać i zostawiać na nim ślady swoich palców, spójrz lepiej na proponowane przez nas naklejki na lustra :)
Mamy tu szeroki wachlarz różnych wzorów. Są delikatne motywy kwiatowe, fantazyjne, egzotyczne bambusy i całe mnóstwo wszelkiego rodzaju ornamentów, które ze zwykłego lustra zrobią niezwykły i bardzo zindywidualizowany element dekoracyjny Twojego domu.
A może masz jakieś swoje ulubione lustro, któremu "opowiadasz" wszystkie historyjki i przemyślenia robiąc sobie make-up?

Wśród naszych naklejek na lustra mamy też naklejkę niesamowitych oczu. Przy odrobinie wyobraźni z Twojej strony mogą się one stać oczami duszy. Lustra? Twojej? Sama sobie odpowiedz na to pytanie!
 


Naklejki na lustra

Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: wikam-dekoracje.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
poszukujesz fototapet, obrazów, plakatów i innych wzorów naklejek? Strona w budowie