Witamy w sklepie WIKAM! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 20 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

      Niekonwencjonalne pomysły, wzory inne niż wszystkie, wiele aranżacji i inspiracji – to wszystko znajdziesz u nas, na naszej stronie wikam-dekoracje.pl. Grafika to nasza pasja, nasze życiowe wyzwanie. Pierwszy sklep www.wikam.com.pl powstał w 2008 roku i liczy już ponad 15 lat. Tam są początki naszej firmy, naszych inspiracji i doświadczeń życiowych. To tam tworzyliśmy unikatowe wzory, jedyne w swoim rodzaju, wzory często wykonywane z naszych zdjęć. Gdzie czerpaliśmy inspiracje? W domu, bawiąc się wspólnie z naszymi dziećmi – tak powstawały naklejki dla dzieci. Na domowym podwórku, gdzie bawiły się kotki i wykonywaliśmy im sesje zdjęciowe – tam powstawały zwierzaczkowe naklejki z kotkami. Inne rozmaite wzory powstały dzięki Wam, naszym klientom. To Wy podpowiadaliście co chcielibyście zobaczyć jeszcze w naszej ofercie. Tak zgromadziliśmy 2 tysiące różnorodnych wzorów. Na tym nie poprzestajemy. Dalej Was słuchamy, dalej realizujemy zamówienia specjalne z innymi wymiarami i inną grafiką. Dalej też przyglądamy się naszemu otoczeniu. Nasze dorastające dzieci zmieniają przyzwyczajenia, zabawy, przechodzą do następnych klas i to oni w dużej mierze kształtują nasze kolejne pomysły. Naklejki na buciki, prawa stópka i lewa to dla synka, który szedł do przedszkola, aby łatwiej było założyć buty na stopy. Naklejka w postaci linijki czy tabliczka mnożenia na ścianę to kolejne wzory, które powstały gdy córka zaczęła uczęszczać do klasy drugiej szkoły podstawowej. Jest tego naprawdę wiele.

    Dziękujemy Wam, że jesteście z nami, bo dzięki Wam ten sklep żyje i funkcjonuje. Dzięki Wam możemy dalej rozwijać nasze życiowe pasje.

    Pozdrawiamy, WIKAM :)


Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: wikam-dekoracje.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
poszukujesz fototapet, obrazów, plakatów i innych wzorów naklejek? Strona w budowie