Witamy w sklepie WIKAM! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 20 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

Szablony ścienne - zwierzęta - motyle, koty, konie, psy, tygrysy i inne

Nie przejmuj się gderaniem UKOCHANEJ rodziny :) która uważa Twoją chęć zmiany czegoś w Waszym mieszkaniu, czy domu za totalną fanaberię, bo przecież rok temu robiliście duży remont... Może tylko zaproponuj wspólne oglądanie naszych szablonów ściennych i wyjaśnij, że do tej zabawy można nawet wykorzystać resztki farb, które gdzieś tam w zakamarkach piwnicy czekają na taki moment.

Wśród szablonów ściennych mamy pojedyncze elementy przedstawiające np. piękne, egzotyczne zwierzęta, które odpowiednio wkomponowane w gotowe już wnętrze stanowić mogą niebanalną i niezwykle oryginalną dekorację Twojego salonu, albo np. całą rodzinkę słodkich kotów, kotków i kociaczków, albo słoni, czy wielbłądów, które idealnie ożywią pokój Twojej pociechy. Mogę się założyć, że tak ciekawą aranżacją pokoiku zachwyci się i Twój szkrab, i wszyscy jego koledzy. Sam widzisz, że warto.


Zwierzęta

Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: wikam-dekoracje.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
poszukujesz fototapet, obrazów, plakatów i innych wzorów naklejek? Strona w budowie