Naklejki do szkoły na podłogę.

Naklejki podłogowe mają pełnić dwie podstawowe funkcje: bawić i uczyć dzieci. Dzięki nim, w każdej szkole podstawowej i przedszkolu będzie też kolorowo i miło :)
Więcej wzorów i kolorów dostępnych jest TUTAJ.
 

Naklejka na podłogę z literami wielkimi i małymi.    Naklejka podłogowa gra w klasy z języku angielskim i niemieckim

 

Naklejki na schody do szkoły tabliczka mnożenia, wzory matematyczne i daty historyczne.

Dzisiejsza szkoła już nie jest tą szarą i nudną jak kiedyś. A to za sprawą naklejek na schody z tabliczką mnożenia, wzorami matematycznymi i datami historycznymi. Ostatnio są one bardzo modne w wielu szkołach. Dodają kolorów, jest symatyczniej, a co najważniejsze, posiadają funkcję edukacyjną. Zapamiętywanie staje się znacznie prostsze i łatwiejsze, bo kontakt wzrokowy jest niemalże na każdej przerwie. Więcej wzorów i kolorów do zobaczenia TUTAJ.

   Naklejka na schody tabliczka mnożenia   Naklejka na schody daty historyczne   Naklejki na schody z tabliczką mnożenia  

Naklejki na schody z bryłami przestrzennymi   Naklejki samoprzylepne na schody

Pomysł na ścianę w salonie.

W salonie możesz wykorzystać wiele dekoracji na ścianie. Mogą to być różne napisy, cytaty i teksty w postaci naklejek. To kolejny pomysł na to, by pomieszczenie nie wiało nudą i nabrało oryginalnego charakteru. Każdy pokój możesz ozdobić na różne sposoby, w zależności od jego funkcji.

Naklejka napis w salonie - pomysły na ścianę.     Naklejka w naszym domu - pomysł na ścianę do pokoju

Coś na ścianę do kuchni.

Ciekawym pomysłem na ozdobienie kuchni są naklejki filiżanki kawy. To taki kuchenny akcent ściśle powiązany z tym pomieszczeniem. Można je umieścić na ścianie, szafkach kuchennych a nawet na kafelkach.

Pomysły na ścianę w kuchni - naklejki ścienne.   

Pomysły na okno w salonie.

Coś z tej samej serii, naklejki kwiatowe... Ten sam wzór, ale przedstawiony nieco inaczej: na okienko do garderoby, na drzwi tarasowe i na okienko do drzwi wejściowych. Całość została tak zaprojektowana, aby pasowała do charakteru wnętrza i tworzyła spójne zestawienie ze wszystkimi dekoracjami. Kliknij na dowolne zdjęcie, zobaczysz więcej szczegółów :)

      

 

Pomysły na kafelki w łazience.

Myśleliście kiedyś o wprowadzeniu do swojej łazienki motywów morskich? Taką rolę mogą pełnić naklejki na kafelki. Mogą mieć przeróżne kolory i wielkości. Zobaczcie sami :) Jeśli podoba Wam się jakiś wzór to kliknijcie na zdjęcie i zobaczcie więcej szczegółów.

Naklejki na kafeleki rozgwiazdyNaklejki na kafelki muszelki.Naklejki na płytki ceramiczne rybkiNaklejki na kafelki łazienkowe rybkiNaklejki na płytki ceramiczne do łazienki konik morskiNaklejka łazienkowa z konikiem morskim

 

 

     

  

 


Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: wikam-dekoracje.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
poszukujesz fototapet, obrazów, plakatów i innych wzorów naklejek? Strona w budowie