Witamy w sklepie WIKAM! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 20 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

Naklejki do szkoły na podłogę.

Naklejki podłogowe mają pełnić dwie podstawowe funkcje: bawić i uczyć dzieci. Dzięki nim, w każdej szkole podstawowej i przedszkolu będzie też kolorowo i miło :)
Więcej wzorów i kolorów dostępnych jest TUTAJ.
 

Naklejka na podłogę z literami wielkimi i małymi.    Naklejka podłogowa gra w klasy z języku angielskim i niemieckim

 

Naklejki na schody do szkoły tabliczka mnożenia, wzory matematyczne i daty historyczne.

Dzisiejsza szkoła już nie jest tą szarą i nudną jak kiedyś. A to za sprawą naklejek na schody z tabliczką mnożenia, wzorami matematycznymi i datami historycznymi. Ostatnio są one bardzo modne w wielu szkołach. Dodają kolorów, jest symatyczniej, a co najważniejsze, posiadają funkcję edukacyjną. Zapamiętywanie staje się znacznie prostsze i łatwiejsze, bo kontakt wzrokowy jest niemalże na każdej przerwie. Więcej wzorów i kolorów do zobaczenia TUTAJ.

   Naklejka na schody tabliczka mnożenia   Naklejka na schody daty historyczne   Naklejki na schody z tabliczką mnożenia  

Naklejki na schody z bryłami przestrzennymi   Naklejki samoprzylepne na schody

Pomysł na ścianę w salonie.

W salonie możesz wykorzystać wiele dekoracji na ścianie. Mogą to być różne napisy, cytaty i teksty w postaci naklejek. To kolejny pomysł na to, by pomieszczenie nie wiało nudą i nabrało oryginalnego charakteru. Każdy pokój możesz ozdobić na różne sposoby, w zależności od jego funkcji.

Naklejka napis w salonie - pomysły na ścianę.     Naklejka w naszym domu - pomysł na ścianę do pokoju

Coś na ścianę do kuchni.

Ciekawym pomysłem na ozdobienie kuchni są naklejki filiżanki kawy. To taki kuchenny akcent ściśle powiązany z tym pomieszczeniem. Można je umieścić na ścianie, szafkach kuchennych a nawet na kafelkach.

Pomysły na ścianę w kuchni - naklejki ścienne.   

Pomysły na okno w salonie.

Coś z tej samej serii, naklejki kwiatowe... Ten sam wzór, ale przedstawiony nieco inaczej: na okienko do garderoby, na drzwi tarasowe i na okienko do drzwi wejściowych. Całość została tak zaprojektowana, aby pasowała do charakteru wnętrza i tworzyła spójne zestawienie ze wszystkimi dekoracjami. Kliknij na dowolne zdjęcie, zobaczysz więcej szczegółów :)

      

 

Pomysły na kafelki w łazience.

Myśleliście kiedyś o wprowadzeniu do swojej łazienki motywów morskich? Taką rolę mogą pełnić naklejki na kafelki. Mogą mieć przeróżne kolory i wielkości. Zobaczcie sami :) Jeśli podoba Wam się jakiś wzór to kliknijcie na zdjęcie i zobaczcie więcej szczegółów.

Naklejki na kafeleki rozgwiazdyNaklejki na kafelki muszelki.Naklejki na płytki ceramiczne rybkiNaklejki na kafelki łazienkowe rybkiNaklejki na płytki ceramiczne do łazienki konik morskiNaklejka łazienkowa z konikiem morskim

 

 

     

  

 


Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: wikam-dekoracje.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
poszukujesz fototapet, obrazów, plakatów i innych wzorów naklejek? Strona w budowie