Witamy w sklepie WIKAM! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 20 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

W tej zakładce prezentujemy wszystkie zdjęcia jakie zostały wykonane przez naszych klientów. Kilka z nich to również zdjęcia wykonane w naszej firmie. Po kliknięciu w dane zdjęcie przejdziecie do konkretnych wzorów. Część z nich została wykonana przez nas na specjalne zamówienie, a część jest bardziej kolorowa i złożona niż ta dostępna na stronie. Jeśli więc wzór prezentowany na stronie jest jednokolorowy a podoba się Wam złożony z dwóch kolorów lub więcej, też taki możecie u nas zamówić. Zapraszamy do oglądania i podziwiania :)

Szablon malalarski dmuchawce, lotki.    Naklejka na ścianę filiżanki z kawą, ziarenka kawy.   Naklejka na ścianę motyl, flora.    Naklejka na ścianę palma, dmuchawce, motylki, komplet.    Naklejka na ścianę dmuchawce, motylki, kolor czerwony.

Naklejki na ścianę dmuchawce z motylkami, kolor orzechowy.    Naklejka ścienna mapa świata, państwa, kolor brązowy.    Naklejka na ścianę flora z motylkami.    Naklejki na ścianę filiżanki, kawa, ziarna kawy.    Naklejka na ścianę łąka, motyle.

Naklejka na ścianę dąb, drzewo.   Naklejka na ścianę kolorowe bambusy.   Naklejka na ścianę trzy dmuchawce, lotki.   Naklejki na kafelki kwiatki.

Naklejka ścienna motyl, flora, listki.   Naklejka na płytkę napis coffee, filiżanka kawy, ziarnka kawy.   Naklejka ścienna flora, kwiaty, liście.   Naklejka na ścianę, drzwi, szybę, żyrafa.   Naklejka na ścianę kwiaty, wiewiórka, ślimak, pszczoła.

Naklejka na ścianę mapa świata, dwukolorowa, bez znaczników.   Welurowa naklejka na ścianę dmuchawce, lotki.   Naklejka welurowy brązowy dmuchawiec z lotkami.   

Naklejki na ścianę nuty, pięciolinia.   Naklejki na ścianę flora, motyle, listki.   Naklejka na ścianę filiżanka, ziarnka, kawa.   Naklejka na ścianę Michael Jackson.   Naklejki na ścianę dmuchawce, lotki, motyle.   Naklejka na szybę, okno, efekt piaskowania, flora.

Naklejka ścienna motylek.   Naklejka na ścianę słoń, hipopotam.   Naklejka na ścianę ciuchcia, wagoniki, zwierzętka, miś, piesek, żyrafa, słoń.   Naklejka na ścianę motyl.   Naklejka na ścianę flora, gałążka, kwiaty, motyl.   Naklejka na ścianę miarka wzrostu.

Naklejka na ścianę flora, gałązka, motyle.   Naklejka na szybę, okno, kwiaty, flora, piaskowane szkło.   Naklejka na szybę, drzwi, efekt piaskowania.   Naklejka na ścianę Freddie Mercury.  Naklejka na ścianę Audrey Hepburn.   Naklejki na szybę, okno, ornamenty, srebrny efekt.

Naklejka na ścianę flora, gałązka, kwiat, liście.   Naklejka na ścianę florka, motylek, listki.  Naklejka na ścianę kolorowa łąka.   Naklejki na ścianę kwiaty, motyle.   Naklejka na ścianę bambusy.

Naklejka na ścianę latarnia morska w Niechorzu.   Naklejka na ścianę flora, kwiaty.   Naklejka na ścianę piesek.   Naklejka na szybę, ścianę kwiaty.   Naklejka ścienna kwiaty, flora.

Naklejki ścienne bambusy.   Naklejka na kontakt flora, kwiat, mmotyle.   Naklejka na ścianę gałązka.   Naklejka na ścianę mapa świata, kolor orzechowy.   Naklejka na ścianę gałązka z ptaszkiem.

Naklejka na ścianę, szybę, gałązka z ptaszkami.  Naklejka na ścianę motor, motocykl.   Naklejka ścienna motyl, motylek.   Naklejka ścienna kwiaty.   Naklejkio na ścianę motyle.

Naklejka na płytki, kryjące, kolorowe.   Naklejka na ścianę nuty, pięciolinia, klucz wiolinowy.   Naklejki na ścianę nuty, pięciolinia, klucz.   Naklejka na ścianę dzień dobry kawę.   Naklejka na ścianę nappis po angielsku.

Naklejka na ścianę kadr filmowy.   Naklejka ścienna Audrey Hepburn.   Naklejka na ścianę kwiaty.   Naklejka na ścianę piosenkarz, gitarzysta.   Naklejka na ścianę gałązka, kwiaty.

Naklejka na łódkę, jacht.   Naklejki na ścianę, gałązki, kwiaty.   Naklejka na ścianę pojedynczy dmuchawiec.   Naklejki na ścianę filiżanki, kawa, ziarenka kawy.   Naklejka na ścianę Marilyn Monroe.

Naklejki na ścianę do pokoju dziecięcego   Naklejki na ścianę dziecięce

                                                     STRONA 2 >>>>>


Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: wikam-dekoracje.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
poszukujesz fototapet, obrazów, plakatów i innych wzorów naklejek? Strona w budowie